łazienki. NIESKOŃCZONA SIŁA WYOBRAŹNI

Czyste odprężenie

Łazienka. Nie ogranicza się tylko do miejsca higieny osobistej. Łazienka stała się sztuką. Sztuki użytkowej. A Kerrock to artysta z doświadczeniem.

Wyróżnij się w każdym drobnym detalu.

Funkcjonalność, wytrzymałość, łatwość w czyszczeniu, wysublimowany styl i wiele możliwości projektowania są więcej niż dobrym powodem na to, aby wybrać umywalkę czy zlewozmywak z Kerrock.

Nowoczesny w kolorach i strukturze.

Otaczające nas materiały mają znaczący wpływ na nasze ogólne samopoczucie. Dlatego powinny być przyjemne w dotyku, przyjazne dla zdrowia, a w szczególności dopasowane kolorystycznie do otoczenia.

Łatwość pielęgnacji.

Kerrock cieszy się popularnością z powodu łatwego czyszczenia i konserwacji, plamy łatwo bowiem usunąć wodą i zwykłymi środkami czyszczącymi. Aby utrzymać jedwabisty połysk i świeżość koloru, do czyszczenia zaleca się stosowanie delikatnych środków ścierających.

Przemyślane. Do ostatniego szczegółu.

Kerrock jest stworzony w taki sposób, by można go było łatwo wyczyścić. Nieskończona świeżość i połysk Państwa produktu z Kerrock.

Antybakteryjny i przyjazny dla zdrowia.

Dodatkowo, oprócz standardowego Kerrock, możesz zdecydować się na innowacyjny materiał o nazwie Kerrock plus, zawierający substancję antybakteryjną w pełni połączoną z jego strukturą. Jak tylko bakterie pojawią się na powierzchni, zostaną zniszczone, a ich dalszy rozwój zatrzymany.

Przyjemny w dotyku.

Wygląd kamienia, przyjemny i ciepły w dotyku. Atrakcyjna i zachęcająca struktura powierzchni. Dotknij. Poczuj, jaki jest przyjemny.

Czyste odprężenie.

Wyobraź sobie swobodnie oddychające, pachnące świeżością miejsca. Inspirowanie naturą i wyobraźnią sprawia, że przez odważne rozwiązania projektowe miejsca ożywają i wpływają na przyjemny pobyt. Wnętrze. Kerrock.