kuchnie. NIESKOŃCZONA SIŁA WYOBRAŹNI

Kuchnia z Kerrock

Zaczynając od pachnącej filiżanki kawy i spojrzenia na piękne kształty Kerrock, Twój dzień będzie udany. Przyjazny dla zdrowia, odporny na uderzenia mechaniczne i wspaniała estetyka.

Kerrock w Twojej kuchni

Kuchnia jest sercem Twojego domu. Z Kerrock stania się miłością.

Rozświetl swoją kreatywność!

Kerrock Lumino – oświetlenie otoczenia – magiczny pokaz wzorów, kolorów i światła wpływający na umysł, emocje i postrzeganie świata. Zmiana nastroju na lepszy.

Twoja kuchnia. Na zewnątrz

Niewrażliwy na warunki klimatyczne na zewnątrz i wewnątrz. Idealnie nieporowaty, więc absolutnie odporny na wodę i wilgoć

Wyjątkowe cechy

Struktura powierzchni zaprojektowana tak, aby ograniczyć uszkodzenia mechaniczne i aby jej wygląd pozostawał jak nowy przez lata. Różne plamy po żywności mogą łatwo zostać usunięte. Upływ czasu jest niewidoczny.
Trwały i niezwykle jednorodny materiał, stabilny, wytrzymały, zapobiegający pękaniu. Jest odporny na gorące naczynia i trudnopalny.

Łatwość pielęgnacji

Kerrock cieszy się popularnością z powodu łatwego czyszczenia i konserwacji, plamy łatwo bowiem usunąć wodą i zwykłymi środkami czyszczącymi. Aby utrzymać jedwabisty połysk i świeżość koloru, do czyszczenia zaleca się stosowanie delikatnych środków ścierających.

Nieskończenie elastyczny dla Twoich pomysłów

Obróbka jest łatwa i daje oczekiwane rezultaty. Wykonanie krawędzi i listew wykończeniowych może być bardzo różne, od okrągłych, równych i zaokrąglonych aż do stylizowanych kształtów. Wyjątkowa jest perfekcyjność obróbki końcowej. To zaleta, którą do tej pory nie mógł pochwalić się żaden porównywalny materiał.

Doskonałość szczegółu

Przyjazny dla zdrowia, odporny na uderzenia mechaniczne i wspaniała estetyka. Kuchnia z Kerrock.